Об’єкти

Проекти

Система вентиляції та опалення загальноосвітньої школи на вул. Успенської, у м. Одесі

Система вентиляції броварні “Rathaus Brau” на вул. Зоопаркової, у м. Одесі

Медичний центр, вул. Новосільського, м. Одеса

Проект передбачає систему припливно-витяжної вентиляції з механічним спонуканням.

Самостійні системи призначені для груп приміщень з однаковими санітарно-гігієнічними та технологічними вимогами.

Всі витяжні системи вентиляції виводяться вище за покрівлю.

Відповідно до п. 7.57 ДБН В.2.2-10-2001 у приміщеннях з кратністю повітрообміну припливного повітря більше 2 за годину, повітря подається безпосередньо до приміщення. При меншій кратності повітря подається з коридорів через нещільність дверних притворів.

У санітарних вузлах запроектовані дверні решітки в нижній частині дверей або щілина під дверима.

Повітря у всіх приміщеннях подається у верхню зону та видаляється з верхньої зони приміщень.

Індивідуальний житловий будинок, с. Ліски, Комінтернівський р-н, Одеська обл.

Розроблено проект системи опалення 3-поверхового житлового будинку. Для компенсації необхідних витрат тепла на потреби опалення та ГВП у топковій на відм. -2,800 встановлений чавунний підлоговий газовий опалювальний котел Logano G234-38 WS торгової марки “Buderus” тепловою потужністю 38 кВт. Для приготування гарячої води для ГВП у топковій встановлено бойлер непрямого нагріву ОКСЕ300NTRR/2.2 торгової марки “Drazice” ємністю 300л. Для потреб ГВП у літній період на покрівлі передбачено встановлення сонячних колекторів.

Обв’язування котельного обладнання виконано за допомогою насосних груп швидкого монтажу торгової марки Meibes.

У будинку запроектовано радіаторне опалення в комбінації із системою «тепла підлога».

Як нагрівальні прилади прийняті сталеві пластинчасті радіатори “КОРАДО” з нижнім підключенням з вбудованим термостатичним вентилем з попереднім налаштуванням і термоголовкою фірми “Honeywell”.

Морський торговельний порт “Південний”. Реконструкція будівлі ОДЕ з розміщенням МСЛ

Для приміщень відділення головного енергетика (ОДЕ), розташованих на 1 та 3 поверхах, запроектовано єдину систему припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією. Для економії коштів замовника проект передбачає застосування існуючої вентиляційної установки та частини матеріалів.

Для приміщень медико-санітарної частини (МСЧ) передбачені поверхові системи припливно-витяжної вентиляції. Самостійні системи призначені для груп приміщень з однаковими санітарно-гігієнічними та технологічними вимогами. У приміщенні лабораторії запроектовано загальнообмінну та місцеву систему вентиляції. Від медичної шафи передбачено самостійну витяжну систему. У приміщенні автоклавної встановлено витяжну парасольку над автоклавом. Всі витяжні системи вентиляції МСЧ виводяться вище за покрівлю.

У проекті передбачено кондиціювання повітря за допомогою спліт-систем настінного типу торгової марки Panasonic.

Проект топкового офісного центру на вул. Грушевського у м. Одесі

Для опалення 2-х поверхової офісної будівлі запроектована та змонтована топкова на гранулах (пеллетах).

Для забезпечення необхідного навантаження проектом передбачається встановлення водогрійного котла RODA BM–8 (Qт=75 кВт) з автоматичним пальником Fireline 50 і автоматичною подачею палива. Відпустка теплової енергії на опалення передбачена у вигляді високотемпературної води з параметрами 80/60°С. Система опалення будівлі підключається до казана через гідравлічну стрілку. Для компенсації надлишкового об’єму води при її температурному розширенні у проекті передбачено встановлення двох розширювальних баків Zilmet CAL-PRO 24.

Відведення димових газів від котла здійснюється приставним утепленим димоходом із нержавіючої сталі. Димар виводиться вище покрівлі будівлі.

Торговий центр у м. Кіровограді

Системи кондиціювання, вентиляції та опалення торгового центру запроектовані на базі дахового кондиціонера торгової марки “York” (холодопродуктивність – 87,8 кВт, газове нагрівання – 70,0 кВт) та спліт-систем касетного типу торгової марки “Mitsubishi Heavy” (6 шт) . Устаткування призначене для охолодження повітря у приміщеннях у літній період та його нагріву у зимовий час.

Відведення конденсату від спліт-систем здійснюється примусово за допомогою дренажних насосів, встановлених у внутрішніх блоках. Усі спліт-системи працюють на фреоні R410a. Нижня межа роботи устаткування режимі обігріву -20оС.

“Roof-top” у режимі охолодження та нагрівання працює з підмішуванням свіжого повітря. Енергоносієм для повітряної системи опалення є природний газ.

Для повітряного балансу на другому поверсі запроектовано самостійну витяжну систему на базі радіального вентилятора торгової марки “ВЕЗА”.

Дитячий садок на 100 місць ЖМ “Райдужний” (стадія П, весь об’єм)

Для кожної групи дитячого садка передбачені окремі припливні та витяжні системи з механічним спонуканням. Видалення повітря зі спалень організовано через ігрові кімнати.

Для видалення теплонадлишків від технологічного обладнання та неприємних запахів у приміщенні доготовчого та борошняного цехів, крім загальнообмінної вентиляції, запроектована система забору повітря від технологічного обладнання. Для цього передбачені окремі вентилятори для кожного з приміщень з наступним підключенням до загального збірного вертикального повітропроводу через вогнезатримувальні клапани з викидом вище покрівлі. Розміри витяжних парасольок та витрати витяжного повітря прийняті згідно з технологічним завданням.

Повітря подається у верхню зону та видаляється з верхньої зони приміщень. У дверях з/в буфетних передбачені переточні решітки. У електрощитових переточні решітки встановлюються з вогнезатримуючим клапаном у верхній та нижній частині стіни.

Все вентиляційне обладнання передбачене в шумоізольованому корпусі та розташовується у підшивному просторі стелі. Передбачено встановлення шумоглушників.

Взаємне розташування місць забору та викиду повітря прийнято відповідно до нормативних вимог.

4-х поверховий офісний центр за адресою: м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога

Робочі креслення розроблені на підставі технологічного завдання на проектування та архітектурно-будівельну частину проекту.

Гідравлічний розрахунок системи опалення, вибір запірної та регулюючої арматури, налаштування арматури та опалювальних приладів виконані за спеціалізованою програмою “KAN”.

Як нагрівальні прилади в офісних приміщеннях прийняті сталеві пластинчасті радіатори “Korado” з нижнім підключенням. Уздовж фасадного скління передбачено встановлення мідно-алюмінієвих підлогових конвекторів REGULUS заввишки 215 і 130 мм.

Для регулювання системи на поверхових розподільних гребінках встановлюються автоматичні балансувальні клапани фірми “Danfoss”, а на нагрівальних приладах – термостатичні вентилі.

Дитячий садок на 100 місць ЖМ “Райдужний” (кухонний блок)

За завданням замовника спроектовано систему вентиляції кухонного блоку. Проектом передбачена припливно-витяжна вентиляція з механічним та природним спонуканням. Витрати повітря від кухонного обладнання прийнято згідно з технологічними даними. Викид повітря систем місцевих відсмоктувачів розміщений на висоті 2-х метрів над рівнем покрівлі (СНіП 2.04.05-91).

Аптечний склад за адресою: м. Одеса, вул. Дорожня, 25

Даний проект розроблено на підставі технологічного завдання на проектування та архітектурно-будівельну частину проекту.
Цей проект розроблений відповідно до чинних норм, правил та стандартів:
– СНіП 2.04.05-91 “Опалення, вентиляція та кондиціювання”;
– СНіП 2.09.02-85 “Виробничі будівлі”;
– СНіП 2.11.01-85 “Складські будівлі”;
– ДБН В.1.1-7-2002 “Пожежна безпека об’єктів будівництва”.

Компанія “МПК Інжінірінг” заснована у 2009 році.

Компанія “МПК Інжінірінг” заснована у 2009 році.